Her türlü eşya taşıtmak amacı ile hamal hizmetinden yararlanmak için artık hamal bul sokaklarda veya amele kahvelerinden eleman seçmenize gerek kalmamaktadır. Bu gibi insan gücüne ihtiyaç duyulan zamanlarda firmamızın sağlamış olduğu parça eşya taşıma işinde uzman elemanlar en büyük destekçiniz olmaktadır. Gecenin bir yarısı fabrikalara gelen ürünlerin araçlardan indirilmesi için hamal bul, bu hamalların yevmiyesinde anlaşma sağla, anlaşma sağlanamazsa tekrar aramaya çık. Gibi sıkıntılar için artık firmamız bünyesinde hazırda bekleyen ve tüm organizasyonları yapılmış, SGK primleri düzenli olarak ödenen, iş ve işçi güvenliği konusunda bilinçlendirilmiş elemanlardan istenildiği anda faydalanmak mümkün olmaktadır. Özellikle tekstil alanında değerli ürünlerin taşınması özen isteyen bir iş olmasından dolayı işinin ehli hamallardan yararlanmak gerekmektedir. Fabrikalara işlenmek için gelen tüm ham madde ve kaynakların emniyetli şekilde indirme ve yükleme işlemlerini yapması için en kalifiye elemanlarla hamallık hizmeti sunmaktayız.

Her Noktaya Hamal Hizmeti Var mı?

İstanbul’un tüm semtlerine ve mahallelerine kadar her noktaya anında hamal hizmeti sunarak, kesintisiz işler yapmaktayız. Web sitesi sayfalarımızdan istediğiniz özelliklerde ve sayıda hamal ihtiyacınıza cevap bulabilirsiniz. Her türlü depo yükleme ve boşaltma işlerinde çalışanlarınıza hamal bul diye görev verdiğinizde ya tanıdıklarını arayacaklar, ya da toplu hamalların bulunduğu alanlardan bulma yoluna gidecekler. Buralardan bulduğunuz kişiler için SGK mevzuatları gereği, yarım saat dahi çalıştırsanız prim ödeme zorunluluğunuz vardır. Bunun yanında her kesin geçmişi ne kadar temiz bilemeyecek ve en değerli eşyalarınızı teslim edeceksiniz. İşin sonunda ortaya çıkacak zararları ve hasarları karşılayacak muhatap bulamayacaksınız. Fakat firmamız bünyesindeki hamal görevinde çalışan elemanların güvenlik soruşturmaları yapılmıştır. Ortaya çıkabilecek tüm hasarlardan firmamız sorumu olmaktadır.

Eşya Taşıtırken Nasıl Güvenlik Sağlarım?

Günümüzde insan gücü ile iş yaptırmak için, detaylı araştırma yapmak, güvenlik açısından fayda sağlayan bir konu olmaktadır. Fakat en ufak bir eşya taşıtmak için hamal bul, bu hamalın güvenlik soruşturmasını yap, daha önce bu işlerde nasıl çalışmış araştır. Bütün bunlar zaman kaybından başka bir şey olmaktadır. İşte bu noktada sizin adınıza tüm organizasyonu firma olarak yaparak, sizin için bütün işlemleri eksiksiz yerine getirmekteyiz. Her türlü eşyanızı taşınması için, emniyetli bir şekilde güvenli ve garantili hamal hizmeti vermekteyiz.