Hamal Beylikdüzü Hizmeti Veren Firmamız Aynı Zamanda Nakliye Hizmetide Vermekte;

Taşınacak eşya için bizi aradığınız zaman, ön keşif elemanlarımız, adresinize gelerek, eşyalarınızı analiz etmektedir. Evinizin veya ofisinizin etrafında, asansör aracı için gerekli boşluğun olup olmadığı kontrol edilir. Asansörle taşınamayacak pozisyonda ise, iş gücü ile taşıma hesaplanır. Eşyanız için uygun kapalı kasa araç, ambalajlama için gerekli malzeme ve iş gücü, bu kategoride değerlendirilmektedir. Eşya taşıma hizmetinde, beklenmedik kazalar için sigortalama yapabilirsiniz. Hamal Beylikdüzü kategorisinde de, aynı şekilde sigortalama yapabilirsiniz. Nakliyat hizmetlerinde, şoför ve araç bakımından en iyi seçeneklerle hizmet veren ekiplerimiz, kısa zamanda çözüm oluşturmaktadır. Taşınacak eşyalarda, gerek asansörlü olsun ve gerekse hamal sistemiyle olsun, zarar görmeden özel olarak taşınması öncelikli bir konudur. Eşyanızın incelenmesinden sonra, taşıma işlemi için gün veririz.

Taşıma fiyatlarının hesaplanmasında, hamal Beylikdüzü kategorisinde, eşyanın ağırlığı ve eşyanın kaçıncı kattan indirilmesi baz alınmaktadır.

Bizim araçlarımızla nakliye yapacaksanız, eşyanın gideceği mesafe, fiyatlandırmada etkilidir. Bütün nakliye, hamal Beylikdüzü ve eşyaların taşınması işlemlerinde, zamanında teslimat, çalışma prensibimizdir. Hızlı ve etkili çalışma yöntemleriyle hareket eden ekiplerimiz, özel ambalajlama sistemiyle ve kapalı kasa araçlara güvenli yükleme işlemleriyle, eşyanızın zarar görmesini engellemektedir. Özellikle çelik para kasalarının taşınmasında, uzman hamal ihtiyacı vardır. Bu çok ağır eşyanın, özel yöntemlerle ve iş gücü ile indirilmesi işlemlerinde, firmamızın etkili yöntemleri vardır. Eşyaların taşınmasında, eşyaların zarar görmesi veya çizilmesi gibi sorunlar, bu sektördeki önemli sorunlardan biridi. Hızlı taşıma ve zamanında iş bitirme gibi sorunlar, genel sorunlardır. Tecrübesiyle bu gibi sorunları ortadan kaldıran nakliye firmamız, hamal Beylikdüzü kategorisinde meydana gelebilecek sorunlar konusunda da, oldukça tecrübelidir. Sorunsuz taşıma ve nakliye hizmeti için, tecrübesiyle adından sıkça söz ettiren firmamızın çalışmalarını tercih edebilirsiniz. Köpüklü kutularla, cam, elektronik eşya, seramik ve benzeri eşyaların kutulanması, sorunsuz bir taşıma için oldukça idealdir. Çok pahalı buzdolabı ve mobilya gruplarının taşınması da uzmanlık ister. Gerek asansörle olsun ve gerekse iş gücü ile olsun, bu eşyaların taşınmasında, balonlu naylonlar kullanılmaktadır. Çizilmenin engellenmesi için, bu yöntemler, oldukça etkili sonuçlar vermektedir.

Personel tercihinde oldukça önemli olan konu, bu konuda tecrübedir. Tecrübeli ve sektöründe popüler olan şirketimiz, taşıma, paketleme, şoför ve hamal Beylikdüzü gibi kategorilerde, her zaman için tecrübeye önem vermektedir.

Bu işi bilmeyenleri kadroya almayan şirketimiz, eşya taşıma işlemlerinde, her zaman ‘işin ehli’ olanları tercih etmenizi tavsiye etmektedir. Eşyalarınızın zarar görmemesi için ve sorunsuz bir taşıma işlemi için, her zaman işin ehli ve işin uzmanları tercih edilmelidir. Kısa ve net çözüm yöntemleriyle hareket eden firmamız, müşteri beğeni grafiğinde, üst sıralarda yer almaktadır. Bu başarı grafiğinde, her zaman üst sıralarda kalmak isteyen elemanlarımız, hizmet kalitesini, her geçen gün artırmaktadır. Yeni çıkan ve etkili olan taşıma ve nakliye işlemlerini, sürekli takip etmekteyiz.