Küçük Ev Eşyası Kolileme

Mutfak Nasıl Toparlanır:

Ev taşırken Mutfak nasıl Toparlanır;

Siz Nakadar Sağlam Sarıp Paketlerseniz Okadar Darbeye Dayanaklı Hale Gelir. Çağu Ev Toplayarak Taşıma Yapan Firmalar Bardak Tabak Gibi Mutfak Eşyasını Normal Kağıda Sarar Koliye Kor Bu Sarma Şekli Doğrudur Ancak Daha Dikkatli Olubçnması Maddi Ve Manevi Değeri Olan Koleksiyonlar Ve Değişik Kristal Kesim Takımlar Daha Değilik Meteryallerde Çıkmakta. Bilinçli Müşteri Bu İli Bilen Devamlı Yapan Dikkatli Hassas Davranan Elemanın Olup Olmadığı. Kolilenek Mutfak Eşyasının, Gümüşlüklerdeki Kesme Takımları Süs Meteryalleri, Yine Konsol Ve ÜniTedede Kolilenmesi Gereken Cam Malzemeye Bulunmakta.

Ev Eşyası Toparlamak Ve Kolilemek Ustalık İsteyen Yetenekli Nakliye Elemanları Tarafından Yapılması Gereken Bir İştir.

Her Nakliyeci Evden Eve Nakliyat Firmasının Yapabileceği İş Değildir. Firmamızda Bu İşi Yapan Profesyonel Kalifiye Elemanlar Olup İhtiyaç Halinde İstanbul’un Muhtelif Yerlerine Mutfak Ve Küçük Ev Eşyası Toparlama Kolileme İçin İstenilen Saat Ve Günde Hazır Bulunur. İstanildiği Takdirde Koli Gibi Malzemeleride Beraberinde  Getirerek Taşınmadan Önce Üzerinize Fazla Yük Yüklenmesinden Kurtulup Taşınmanın Keyfini Yaşayabilirsiniz:) Özenle Bardaklarınızın Sarılıp Tabak Ve Kaşıklarınızın Ayrı Sarılarak Ayrı Kolilere Konularak Yayfatalama İşlemi Yapılmaktadır. Büyük Boy Bardak Ve Tabaklar Beyaz Pıt Pıtla Sarılmakta İçinde Cam Olan Koliler Araç Tabanındaki Mobilya Tarzı Eşyaların Üstüne Konulur. Bu Kolilerin Üzerini Başka Bir Şey Konmamalı.

Küçük Ev EşyasınKolileme İşlemi Taşınmadan En Az Bir İki Gün Önce Yapılmalı.

Tabi Aynı Günde Olabilir Ancak Bu Evin İçinde Çalışan Kişi Sayısın Artırır Buda, Taşınma Sitesinde Olan Ailenin Ayrı Nir Telaşeye Kapılmasına Olanak Sağlar. Bundan Dolayı Firmamız, aynı günün Uygun olmayacağını Tavsiye Eder. Bu İşlemi Taşıma Firması Yapsa Bile Birgün Önceden Toparlama İşlemini Yapıp Ertesi Gün Sadece Taşıma İşlemi Yaparsa hem Çok Kısa Sürecek Hemde Taşınmanın Verdiği Sitresi En Minimuma İndirecektir. Aşağıda Fotoğrafta Kolilenmiş Mutfak Ve Küçük Ev Eşyalarının Fotoğrafları Var Burdan Çalışan Elemanlarımızın Nasıl Sarıp Paketleme İşlemi Yaptığını Görebilirsimiz. Çok Dikkatli Ve Sağlam Kolileme Örnekleri.

Taşınırken Ev Toparlamak

Toparlanmış Ev Eşyası

Ev taşırken En Önemli Ve Stres Veren Küçük Ev Eşyası Toparlama Kolileme İşleriniz  İçin Her Daim Hamal İstanbul Firmamızı Arayanilirsiniz.