Arnavutköy Hamal Nakliye Aracı:
Arnavutköy hamal hizmetleri olarak müşterilerimize her alanda değişik yapıda k için çalışmalar yapmaktayız. Hamal hizmeti denildiğinde ilk akla gelen eşyaları sırtına alarak taşıyan kişi gelmektedir. Fakat Arnavutköy hamal firması olarak bu anlayışı tamamen ortadan kaldırmış bulunmaktayız. Çünkü artık hamal olarak kullanacağınız yardımcılarınız sadece eşya taşıyıcı eleman olarak değil daha geniş anlamdan çalışmalar yapmaktadır. Evinizin için yapmak istediğiniz fakat gücünüz veya zamanınız yeterli olmadığı için yapamadığınız her işin başında artık gündelikçi hamal hizmetinden yararlanabileceğiniz bir koordinasyon çalışması yapmaktayız. Sadece yapmanız gereken hangi iş kolunda yardıma ihtiyacınız olduğunu firma yetkililerine bildirmeniz o işin en iyi şekilde yapılması için yeterli olacaktır.
Evde Çalışacak Hamal Nereden Bulunur?
Evde çalışacak hamal nereden bulunur? Ev işlerinde çalışacak gündelikçi amele ilanları nereden bulunur? Yük taşıtmak için hamal arıyorum. Duvar kırdırmak için gündelik hamal bulabiliriyim? Diye artık köşe bucak arayış içine girmenize gerek kalmadı. Çünkü Arnavutköy hamal firması tüm dertlerinize canlı destek sağlayan yardım konuklarını web sitesi sayfalarında müşterilerinin kolay ulaşımına sunmaktadır. Evde her işinizi yaptırabileceğiniz hamal olarak çalışmasını istediğiniz her iş kolunda uzman kişilerden oluşan kadromuz zamanla yarışarak işlerinizi en kısa sürede bitirmek için çabalamaktadır.
Disiplinli tavırları sizleri şaşırtmakla kalmayıp hayretle izlemenize neden olacaktır. Çünkü kurmuş olduğumuz hamal şirketi artık her işe uygun eleman bulundurma özelliği sayesinde müşterilerinin acil destek noktası olmaktadır. Gece gündüz her saat göreve hazır bekleyen taşıyıcı elemenler, sıvacı elemanlar, boyacı elemanlar, kırıcı ve temizlik elemanları her an sizlerin tercihleri doğrultusunda çalışmaktadır. Ayrıca evden ve nakliyat firmaları için hamal hizmeti veren firmamız eşyalarınız hangi saatte olursa olsun istediğiniz yere güvenle indirme ve yükleme işleri anında yapılmaktadır. Özellikle ev eşyası taşıma elemanı temininde firmamız çok sayıda elemen sayısına sahiptir.
Evden Eve Nakliye Hamalı 
Evden eve nakliyat hamalı ev eşyası ve ofis eşyalarını taşıyan firmalarının kullanmış olduğu taşıma elemanlarının yaptığı işleri kapsamaktadır. Fakat birçok evden eve nakliyat firması şehirlerarası taşımacılık esnasında taşıyıcı elemanlarını yanında götüremediğinden Arnavutköy hamal faaliyetlerinden yararlanmaktadırlar. İstanbul dışından getirmiş oldukları yükleri Arnavutköy hamal faaliyetlerinde çalışan kişilerin taşıyıcılık kabiliyetlerinden yararlanarak İstanbul hamallık işleri kapsamında yerine getirmektedirler.
Günümüzde hamal arayan firmalar artık bu gibi ihtiyaçlarını varış noktasına gelmeden firmamıza bildirmek sureti ile gerekli tedbirlerini almaktadır. Arnavutköy hamal şirketi bünyesinde çalıştırmak üzere almış olduğu en başta eşya taşıma elemanı ve gündelikçi amele arayanlar için vasıfsız eleman kadrosunu sürekli kontrol altında tutarak ani isteklere cevap verebilecek kapasite yaratmaktadır.
Gündelik Hamal Ücretleri
Gündelik hamal ücretleri artık başıboş dolaşan taşıyıcıların keyfiyetinden çıkarılarak tamamen resmi alışveriş statüsü haline getirilmiştir. Arnavutköy hamal şirketi bu konuda günlük hamal fiyatları ve hamal ücretleri konusunda bir standart oluşturmuştur. Bu konuda eşyaların hacimleri, taşıma mesafesi, taşıyıcı eleman sayısı, taşıma zamanı, taşıma alanı olarak binalar olduğunda kat yükseklikleri bakımından değerlendirmeler yaparak gündelik hamal ücretleri konusunda standart rakamlar ortaya çıkarmaktadır.